סדר בביטוחים – האם הביטוח שלכם באמת מכסה אתכם – עושים סדר בביטוחים

האם הביטוח בריאות שלכם באמת מכסה אתכם
Eran Hindy

Eran Hindy

סדר בביטוחים - האם הביטוח שלכם באמת מכסה אתכם

רכשתם מאחר והנכם מעוניינים להעביר את הנזק הכלכלי הצפוי מאירוע מסוים, אל מישהו אחר – חברת הביטוח. אך האם אתם יודעים מה בדיוק אותו האירוע המכוסה בפוליסת הביטוח שרכשכם? האם הכיסוי שרכשתם תואם לצורכיכם גם כיום ? האם משתלם לטמון ראש בחול ופשוט לשלם?

 

אחת הסיבות שרכשתם ביטוח – וזה נכון לכל ביטוח (למעט ביטוחים שחוייבתם לרכוש – כמו ביטוח משכנתא לדוגמא ) רכשתם מאחר והנכם מעוניינים להעביר את הנזק הכלכלי הצפוי מאירוע מסוים, אל מישהו אחר – חברת הביטוח. רכישת ביטוח, הנה פעולה מאוד אחראית וחשובה, אך, אינה מסתיימת ברכישה אחת ודיי.  עולם מטבעו דינמי ומשתנה, ועולם הביטוח בשנים האחרונות עובר רפורמות רבות. 

אז כיצד לעשות סדר בביטוחים ?

בכדי שתהיו בטוחים שאתם מכוסים, תעשו סדר בביטוחים עם מקצוענים – מוזמנים עבור למאמר שלנו בנושא –סדר בביטוחים עושים עם מקצוענים!

במידה והחלטתם בכל זאת לערוך סדר בביטוחים באופן עצמאי להלן כמה נקודות חשובות.

  1. סדר בביטוח ע"י שימוש בהר הביטוח – במידה ואינכם מכירים את האתר הר הביטוח – כדאי מאוד לפני מעבר לאתר לקרוא את המאמר שלנו – כל המידע על הר הביטוח.
  2. סדר בביטוח דרך הורדת טבלת אקסל מהר הביטוח – הורידו מהר הביטוח את טבלת האקסל המפרטת את כל הביטוחים הקיימים לכם. כתבנו מאמר כיצד להגיע לטבלת פירוט הביטוחים שלי בהר הביטוח – למעבר לחצו כאן.
  3. סדר בעלויות הביטוח – נתוני הגבייה והחיובים האמיתיים יופיעו אך ורק בחשבון בנק שלכם, ולכן, על מנת לעשות סדר בביטוחים באופן מעמיק, עברו על כל אמצעי התשלום הקיימים לכן, בכל כרטיסי האשראי ובכל חשבונות הבנק, כן, גם של בן/ת הזוג שלכם –וכן, גם במידה והנכם בטוחים אין שם שום חיוב, (מנסיונינו, בעריכת סדר בביטוחים צצים הרבה חיובים ועלויות ביטוח )
  4. תהיו בטוחים שאתם מכוסים – עכשיו, לאחר שיש בידיכם טבלת פירוט ביטוחים שהורדתם מאתר הר הביטוח, ואף בדקתם את עלויות הביטוחים. חשוב לבדוק האם אתם מכוסים –המלצה חד משמעית שלנו היא – סדר בביטוחים עושים עם מקצוענים! גשו לסוכני ביטוח המומחים בתחום (גם תחסכו בעלויות –מאחר ולסוכני הביטוח שפעילים עם כל החברות יש את העלויות הטובות ביותר – וגם יעשו אתכם התאמת ובדיקת צרכים מקצועית )
  5. זיכרו – ביטוח זה לא פיצה או טיסה שניתן להזמין און-ליין, ביטוח הנו מוצר מורכב אשר רכשתם על מנת לצור ביטחון כלכלי עבורכם, העזרו באנשי מקצוע.

לסיום - סדר בביטוחים – תהיו בטוחים שאתם מכוסים

תחום הביטוח הינו תחום דינמי ומשתנה, ובהתאם חשוב מאוד לבצע סדר בביטוחים ומעקב לפחות אחת לשנתיים. כאשר תערכו סדר בביטוחים שלכם סביר מאוד שתמצאו שניתן להוזיל עלויות, ובעיקר תדעו האם הכיסוי הקיים עבורכם עדיין רלוונטי לסיכון אותו אתם רוצים לבטח. אנו ממליצים חד משמעית לבצע סדר בביטוחים עם מקצוענים. (לקריאת המאמר סדר בביטוחים עושים עם מקצוענים )

שתפו את הפוסט הזה

תכנון לגיל הפרישה

הסבר קצר למען המחר

מהיום, דוח הפנסיה הוא לא סינית עבורכם.   התוכנית הפנסיונית שלכם היא אולי העסקה פיננסית הכי גדולה שלכם.  נכון, תחום הביטוח והפנסיה מאוד מסובכים ומורכבים

קרא עוד »

מדריך לאישה בהריון

למשרדינו מגיעות פניות רבות של נשים בהריון בחלק גדול מהמקרים, האישה ההריונית אינה מודעת לזכויותיה והולכת לאיבוד בין הגופים השונים: ביטוח לאומי, קופת חולים, חברות

קרא עוד »

הר הביטוח – כל המידע

הר הביטוח כל המידע מערכת הר הביטוח הנה ממשק לאיתור ביטוח קיימים. המערכת הוקמה ע"י האגף מערכות מידע במשרד האוצר, מתוך מטרה ברורה של משרד

קרא עוד »

אנחנו כאן בשבילכם

טלפון : 052-5930-911

פקס : 153-525-930-911​

eranhindy@gmail.com

רח' המחשב 1 אזה"ת פולג, נתניה

דרך העצמאות 65, חיפה

שעות פעילות: א-ה 9:00 ועד 18:00 ן וערבי חג 9:00 ועד 12:00

סגירת תפריט
דילוג לתוכן